Skalnik CZarny Bór - strona nieoficjalna

Punkt był blisko

• autor: Isztwan, 2016-05-02 10:15
Piłkarze Skalnika przegrali w Jedlinie Zdroju z miejscowym Zdrojem 1-2.
Nasi pojechali na mecz w zaledwie 11-osobowym składzie. Zabrakło z różnych przyczyn: Matusika, Pokrzywy, Koisa, Skocznia, Dusia, Piątka, Kałużnego.W pierwszej połowie zespołem zdecydowanie lepszym byli miejscowi, którzy spokojnie na własnej połowie rozgrwali akcję, a następnie przyspieszali i stwarzali zagrożenie pod bramką Gawlika. Szczególnie groźny Zdrój był przy rzutach rożnych, których w pierwszych 45 minutach wykonywał aż osiem. Już w 12. minucie po dośrodkowaniu Skarbińskiego gola z najbliższej odległości zdobył Samiec. Ten sam piłkarz podwyższył wynik w 32. minucie, kiedy zagrał mu Piątek. Z naszej strony warto odnotować celny, ale zbyt lekki strzał Poręby oraz niecelną próbę Lipińskiego.W drugiej połowie oglądaliśmy zupełnie inny mecz. Skalnik zagrał zdecydowanie lepiej i to przyniosło skutek, kiedy w 65. minucie strzałem z rzutu wolnego z około 40 metrów i błędzie Perlaka, Witek dał gola zielono-czarnym. Nasi uwierzyli, że mogą zdobyć w Jedlinie Zdroju punkt i powinno tak się stać, jednak w 84. minucie w idealnej sytuacji Poręba spudłował.Skalnik: Gawlik - Masiel, Pietrzak, Gryka, Kryska - Witek, Poręba, Roszak, Lic, Wiącek - Lipiński.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.